فروش و خدمات کاتالیزور بنز

BENZ

لوگو مرسدس بنز

نمونه کار ها

سرویس کاتالیزور بنز

شماره تماس

 09125301510 (سلیمی)

درخواست مشاوره آنلاین
کاتالیزور بنز

کاتالیزور بنز

کاتالیزور بنز قسمتی از سیستم اگزوز خودرو می باشد که موجب می شود گازهای آلاینده خروجی از موتور خودرو تا حد زیادی تصفیه شوند و آنچه از اگزوز خودرو خارج می گردد، برای محیط زیست خطری نداشته باشد.

گازهای خروجی از موتور خودرو معمولا حاصل سوخت مشتعل نشده هستند که شامل هیدرو کربن ها و مونوکسید کربن می باشند. این گازهای خطرناک به همراه مقداری هوا از کاتالیزور ماشین عبور می کنند و در اثر فعل و انفعالات شیمیایی به آب و دی اکسید کربن تبدیل می گردند که برای هوا و محیط زیست بی خطر می باشند.

در واقع می توان گفت کاتالیزور مرسدس بنز بخش عمده ای از کنترل آلایندگی خودرو را انجام می دهد، اما با گذشت زمان و در اثر حادثه ممکن است از کار بیفتد یا عملکرد آن دچار اختلال شود که در این مواقع باید جهت سرویس، تعمیر و یا خرید کاتالیزور اقدام نمایید

کاتالیست بنز

کاتالیست بنز همان کاتالیزور است که با قرار گرفتن در مسیر گازهای خروجی موتور باعث می شود تا این گازهای آلاینده وارد محیط بیرون نشوند و بر اثر واکنش های شیمیایی تبدیل به گازهای بی خطر گردند. برخی افراد اعتقاد دارند که وجود کاتالیست بنز، موجب افت شتاب خودرو می گردد و توصیه می کنند که کاتالیزور از مسیر لوله اگزوز حذف شود.

اما این افراد نمی دانند که با حذف این قطعه با اهمیت، گازهای خطرناک و سمی وارد هوا شده و اثر منفی بر سیستم تنفسی انسان می گذارند.

کاتالیست، گازهای مونوکسید کربن و هیدروکربن ها را به گاز کم خطر دی اکسید کربن و آب تبدیل می کند، بنابراین وجود چنین قطعه ای در هر خودرو ضروری است و باید اقدامات کافی برای بازرسی، سرویس و نگهداری از آن به موقع و به صورت مسئولانه انجام گردد.

همچنین در صورتی که کاتالیزور بنز معیوب باشد و امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد، باید هرچه سریعتر تعویض گردد.

کاتالیزور بنز

تعمیر کاتالیزور مرسدس بنز

همانطور که گفتیم کاتالیزور گازهای سمی خروجی از موتور خودرو را طی واکنش هایی به گازهای غیر سمی تبدیل می کند. این کاتالیزور ممکن است پس از مدتی دیگر بازدهی اولیه خود را نداشته باشد و موجب شود، عملکرد صحیح خودرو با اشکال مواجه گردد. بیشترین علت خرابی کاتالیزور بنز به گرفتگی شبکه های داخلی آن مربوط می شود.

این مسئله موجب می گردد که گازهای خروجی از موتور به راحتی نتوانند به آن وارد و از آن خارج شوند، بنابراین موتور دچار اختلال می گردد و از کارایی آن به میزان زیادی کاسته می شود، در این مواقع باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

پیشنهاد ما این است که به تعمیرگاه های معتبر که از نیروی ماهر و متخصص بهره می برند، مراجعه نمایید. زیرا تعمیر کاتالیزور بنز نیاز به دقت و تجربه فراوان دارد و از آنجایی که این قطعه دارای قیمت بالایی می باشد، باید در تعمیر آن حساسیت لازم اعمال شود.

مستر کاتالیزور ارائه دهنده کلیه خدمات سرویس و تعمیر انواع کاتالیزور با بهره مندی از نیروی ماهر و داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته، می تواند اشکالاتی که این بخش با آن مواجه می شود را در کوتاهترین زمان شناسایی کرده و به بهترین شکل آن را تعمیر نماید.

تعمیر کاتابیزور بنز

سرویس کاتالیزور بنز

از آنجایی که کاتالیست یکی از قطعات مهم خودرو محسوب می شود و نقش مهمی در کاهش آلایندگی های خروجی از موتور خودرو دارد، نیاز است تا هر چند وقت یکبار سرویس گردد.

سرویس کاتالیست بنز باعث می گردد تا هرگونه آلودگی و رسوبات اضافی از داخل آن پاک شود و کاتالیزور بتواند عملکرد خود را به طور صحیح انجام دهد.

شست و شوی کاتالیزور موجب می شود تا این قطعه راندمان بیشتری داشته باشد. اما سرویس این قطعه باید توسط افراد متخصص انجام گیرد تا از آسیب احتمالی به بخش های مختلف آن جلوگیری شود.

تیم ما با برخورداری از کادری باتجربه و دستگاه های تخصصی، سرویس کاتالیزور بنز را با بهترین مواد شوینده مخصوص انجام می دهد. توجه داشته باشید که شستشوی کاتالیزور بنز شاید در ظاهر، آسان و راحت به نظر برسد، اما اگر مواد مصرفی برای شستشو، کیفیت و مرغوبیت لازم را نداشته باشد و به اندازه از آن ها استفاده نشود، می تواند موجب خرابی کاتالیزور بنز گردد.

برای سرویس کاتالیزور بنز خود با ما تماس بگیرید تا از آفرهای ویژه بهره مند گردید.

فروش کاتالیست بنز

کاتالیست نقش مهمی در عملکرد صحیح موتور دارد و کوچکترین ایراد در آن تاثیر منفی بر کارایی خودرو خواهد گذاشت، از این رو در صورتی که این قطعه از خودرو شما با اشکال مواجه شد و این ایراد قابل تعمیر نبود، در اسرع وقت باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

اما پیدا کردن کاتالیزور بنز اورجینال در این وضعیت تحریم که ایران با آن روبروست، کار بسیار مشکلی است و باید مراقب افرادی که کاتالیزور تقلبی را بجای کاتالیزور اصلی و اورجینال می فروشند باشید.

برای جلوگیری از این کلاهبرداری ها، بهتر است این قطعه را از مراکز معتبر خریداری نمایید. مستر کاتالیزور یکی از مراکز فروش، تعمیرات و نگهداری این قطعه در ایران است که خدمات خود را برای انواع خودرو ارائه می دهد.

این مرکز کلیه قطعات را به صورت اورجینال تامین می کند و با ضمانت به فروش می رساند. بنابراین هرگونه مشکلی که پس از تعویض کاتالیزور برای قطعه پیش بیاید شامل گارانتی ما می باشد.

مستر کاتالیزور با سابقه طولانی و درخشان در فروش کاتالیزور بنز افتخار دارد تا کاتالیزورهای خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خرید کاتالیست بنز

اگر این قطعه از خودرو شما دچار مشکل شده و قابل تعمیر نیست، باید آن را تعویض کنید و یک کاتالیزور نو جایگزین را نمایید.

اما خرید کاتالیزور نو نیاز به شناخت کافی از این قطعه دارد، زیرا اگر کاتالیزور بنز اورجینال جایگزین کاتالیزور فرسوده و خراب نشود، ممکن است عملکرد موتور دچار اختلال گردد.

همچنین نصب یک کاتالیزور مرسدس بنز بی کیفیت می تواند موجب شود که گازهای آلاینده خروجی از موتور خودرو به خوبی تصفیه نشوند و محیط زیست و هوا آلوده گردند، بنابراین بهتر است برای خرید کاتالیزور بنز از افرادی که در این زمینه اطلاعات و تجربه کافی دارند کمک بگیرید.

مستر کاتالیزور تامین کننده انواع کاتالیزور خودرو، می تواند بهترین کاتالیست بنز اورجینال را به شما معرفی کند، ما معتقدیم که رضایت مشتری مهم ترین اصل یک کسب و کار است، بنابراین همواره تلاش کرده ایم تا خدمات خود را به نحوی شایسته ارائه دهیم و رضایت خاطر مشتریان را جلب نماییم. تعمیرکاران متخصص و باتجربه ما، می توانند اطلاعات مورد نیاز را برای خرید این قطعه در اختیار شما قرار دهند تا با آگاهی بیشتری بتوانید کاتالیزور مورد نظر خود را خریداری نمایید.

قیمت کاتالیست بنز

کاتالیست بنز جزو گران ترین کاتالیست های بازار محسوب می شود. با افزایش نرخ ارز و گرانی بیش از اندازه خودروهای خارجی، محصولات شرکت بنز نیز افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند و بر همین اساس، قیمت قطعات یدکی آن ها نیز جهش زیادی داشت. قیمت کاتالیزور بنز به مدل خودرو بستگی دارد.

عامل دیگری که در قیمت کاتالیست بنز تاثیر گذار می باشد، اصل بودن قطعه است، قطعات اورجینال معمولا قیمت بالاتری نسبت به مارک های متفرقه دارند.

درست است که قیمت کاتالیزور بنز اورجینال گران تر است اما کیفیت بالاتری دارد و با سایر قطعات نصب شده در مسیر اگزوز نیز سازگارتر می باشد.

مستر کاتالیزور، کلیه کاتالیزورهای بنز را به صورت اورجینال تامین می کند و با قیمتی رقابتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. همچنین کاتالیزورهایی که توسط مرکز ما ارائه می شود، گارانتی معتبر دارد و دارای خدمات پس از فروش می باشد.

مرسدس بنز