کاتالیزور بی ام و (خدمات و فروش کاتالیزور بی ام دبلیو )

BMW

نمونه کار ها

سرویس کاتالیزور بی ام و
شستشو کاتالیزور بی ام و
تعمیر کاتالیزور بی ام و
تعمیر کاتالیست بی ام و

شماره تماس

 09125301510 (سلیمی)

درخواست مشاوره آنلاین

بررسی کاتالیزور بی ام و

کاتالیزور بی ام و

کاتالیزور بی ام و یکی از قسمت های مهم سیستم اگزوز این خودرو محسوب می شود که برای تصفیه گازهای آلاینده خروجی از موتور، طراحی و ساخته شده است. این قطعه باعث می شود تا گازهای سمی خروجی از موتور به گازهایی بی خطر تبدیل شوند و محیط زیست را آلوده نکنند.

گازهای ورودی کاتالیزور، شامل مونوکسید کربن و هیدروکربن ها است و خروجی آن بخار و آب و دی اکسید کربن می باشد، بنابراین نقش کاتالیزور بی ام دبلیو یا کاتالیزور بنز و یا کاتالیزورهای دیگر خودروها، بسیار پر رنگ است و نگهداری از آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد،  زیرا اگر مشکلی برای کاتالیزور خودرو پیش بیاید، موجب می گردد که گازهای سمی وارد هوای محیط شوند و آلودگی ایجاد کنند.

هوای آلوده تاثیر مستقیم بر سلامت انسان می گذارد و جان او را به خطر می اندازد. کاتالیزور به مرور زمان کارایی اولیه خود را از دست می دهد یا اینکه ممکن است در اثر یک حادثه آسیب ببیند و نتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

کاتالیست بی ام و نام دیگر کاتالیزور bmw است که وظیفه تصفیه گازهای آلاینده خروجی از موتور خودرو را بر عهده دارد. یکی از نشانه های خرابی این قطعه، استشمام بویی شبیه تخم مرغ فاسد است که از طریق اگزوز خودرو خارج می شود. این اتفاق به شما هشدار می دهد که ایرادی در سیستم کاتالیست خودرو به وجود آمده که هرچه سریعتر باید نسبت به رفع آن اقدام شود.

این بوی نامطبوع به علت گوگرد موجود در بنزین است که به هنگام احتراقی که درون سیلندر موتور انجام می شود، به سولفید هیدروژن تبدیل می گردد. اگر کاتالیزور بی ام دبلیو کار خود را به درستی انجام دهد، کلیه سولفید هیدروژنی که در گازهای خروجی موتور وجود دارد، تبدیل به دی اکسید سولفور می گردد که یک گاز بی خطر و بی بو است.

اما در صورت وجود اشکال در این سیستم، بوی ناخوشایندی از اگزوز خودرو به مشام تان خواهد رسید که هرچه سریعتر باید برای برطرف کردن مشکل اقدام شود.

کاتالیزور بی ام دبلیو اگر وظیفه خود را به خوبی انجام ندهد، علاوه بر آلودگی محیط زیست، سبب ایجاد اختلال در عملکرد موتور خودرو می گردد. در این قطعه، شبکه هایی وجود دارد که در اثر مرور زمان و عدم سرویس به موقع دچار گرفتگی می شوند و گازهای آلاینده نمی توانند به خوبی به کاتالیزور وارد شوند و تصفیه گردند.

همین مسئله سبب اختلال در عملکرد موتور شده و موجب می شود که کارایی آن تا حد زیادی کاهش یابد. بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند، لازم است که در مدت زمان های معینی نسبت به سرویس کاتالیزور بی ام و اقدام کنید.

امروزه تعمیرگاه هایی راه اندازی شده اند که به طور اختصاصی مخصوص تعمیر، نگهداری و شستشوی کاتالیزور خودرو می باشند. یکی از مراکز فروش، تعمیر، نگهداری و سرویس کاتالیزور، مستر کاتالیزور است که خدمات حرفه ای در این زمینه ارائه می کند.

تعمیر کاتالیزور bmw کار افراد مبتدی و بی تجربه نیست و به مهارت و تجربه فراوان نیاز دارد. تیم ما با بهره مندی از نیروی متخصص و حرفه ای و برخورداری از دستگاه های مدرن و پیشرفته آماده ارائه کلیه خدمات در این حوزه می باشد.

سرویس کاتالیست بی ام و

کاتالیزور BMW جزو اجزای حیاتی این خودرو به حساب می آید، زیرا آلایندگی خودرو را تا اندازه زیادی کاهش می دهد، اما برای اینکه کاتالیست بی ام و کارایی خود را حفظ کند، باید به صورت دوره ای سرویس شود.

با انجام سرویس دوره ای این قطعه، آلودگی های رسوب شده بر روی شبکه آن از بین می رود و می تواند به خوبی روز اول، عملیات تصفیه گازهای آلاینده موتور را انجام دهد. شستشوی کاتالیزور نیاز به مهارت دارد و باید توسط افراد آموزش دیده و مجرب انجام گردد.

همانگونه که اشاره کردیم، مالکان خودرو اگر به اهمیت کاتالیست بی ام و خود پی ببرند و از نقش مهم آن در سیستم اگزوز خودرو آگاه باشند، خود را موظف می دانند تا سرویس کاتالیزور بی ام و را به صورت دوره ای انجام دهند. محلولی که از آن در شستشوی کاتالیزو بی ام و شما استفاده میشود، از فرمولاسیون ویژه ای برخوردار است تا ضمن پاکسازی این قطعه از هر گونه آلودگی، به اجزای مختلف آن آسیبی نرساند.

سرویس کاتالیزور بی ام و باید با دقت و حوصله کافی انجام گردد زیرا کاتالیزور دارای اجزای بسیار حساسی است که کوچکترین ضربه و حرکت اشتباه منجر به ایجاد اشکال در ساختار آن خواهد کرد.

برخی از افراد ناآگاه شستشوی کاتالیزور را با جوهر نمک و اسید پیشنهاد می کنند، شستن کاتالیزور بی ام و با چنین موادی باعث می شود که فلزات فعال داخل کاتالیزور از بین برود و این قطعه تبدیل به یک قطعه بی خاصیت گردد.

پس باید به این نکته توجه کنید که مواد شوینده نامرغوب اثر منفی بر روی کاتالیست خودرو شما می گذارند و می توانند شرایط آن را بدتر کنند.

برای بازرسی و شستشوی کاتالیزور خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید تا همکاران اطلاعات و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهند و شما را از پیشنهادات ویژه این مرکز با خبر سازند.

متخصصان ما، دوره های تعمیر و نگهداری این قطعه مهم را در مراکز آموزشی معتبر گذرانده اند و سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده اند.

در  اینجا، سرویس کاتالیست بی ام و به وسیله مواد شوینده مخصوص و درجه یک انجام می شود تا ضمن پاکسازی کاتالیزور از آلودگی ها و رسوبات، از آسیب به قسمت های مختلف آن جلوگیری گردد.

قیمت کاتالیزور بی ام و

قیمت کاتالیست بی ام و

قیمت کاتالیزور بی ام و به برند و کارخانه سازنده آن بستگی دارد. همچنین مدل خودرو می تواند در قیمت این قطعه تاثیر گذار باشد. قیمت کاتالیست بی ام و  به مدل بی ام و و کارخانه سازنده کاتالیزور بستگی دارد.

مدل بی ام و تاثیر زیادی در قیمت کاتالیست آن دارد، زیرا هر چه مدل آن بالاتر و لوکس تر باشد، قیمت کاتالیزور آن نیز گران تر است. با افزایش نرخ ارز در طی سال های اخیر، قیمت کاتالیزور بی ام و افزایش چشمگیری داشته است، به همین دلیل اجناس تقلبی و غیر اورجینال بسیاری وارد بازار شده که افراد سودجو از فروش آن ها برای تامین منافع خود استفاده می کنند.

در صورتی که کاتالیزور خودروی شما دچار آسیب شده باشد به طوری که که نتوان آن را تعمیر کرد، باید به فکر خرید یک کاتالیست جدید باشید. قیمت کاتالیزور بی ام و عدد قابل توجهی است و با توجه به شرایطی که بر بازار حاکم شده به سختی می توان کاتالیزور اصل و اورجینال را پیدا کرد.

قیمت کاتالیست بی ام و برای قطعاتی که به وسیله شرکت های متفرقه تولید شده اند، معمولا ارزان تر می باشد. اما این کاتالیزورها کیفیت جنس اصلی را ندارند و در مدت زمان کوتاهی دچار اشکال می شوند.

تیم ما با امکاناتی که در اختیار دارد، می تواند کاتالیزور bmw اصل را با مناسب ترین قیمت برایتان فراهم نماید. برای اطلاع از موجودی این قطعه و آگاهی از قیمت ها، با شماره تلفنی که در قسمت مربوطه مشخص شده تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

ما بر این عقیده هستیم که جلب رضایت مشتری اولین و مهم ترین کاری است که یک کسب و کار باید انجام دهد. از این رو  همواره تلاش کرده ایم تا با ارائه خدمات برتر و شایسته تر و دریافت هزینه ای منصفانه، رضایت مشتریان را بدست آوریم، زیرا در فضای کسب و کار هیچ چیز با ارزش تر از اعتماد و اطمینان مشتری نیست.

تعمیر کاتالیزور بی ام و

قطعه کاتالیست ممکن است در اثر یک حادثه یا گذشت چندین سال از کار کردن آن، دچار فرسودگی و اشکال شود. در این مواقع ممکن است نشانه هایی از عدم عملکرد صحیح این قطعه در خودرو ظاهر گردد. بیشتر کاتالیزورها به علت ایراداتی که در موتور خودرو وجود دارند، خراب می شوند. در صورتی که هوا و سوخت به نسبت استاندارد به موتور خودرو وارد نشوند و میزان سوخت بیش از حد مجاز باشد، موجب می گردد تا مقداری سوخت خام وارد اگزوز شده و برای این قطعه مشکل ایجاد کند.

همچنین وجود ایراد در بخش هایی مثل سیستم جرقه زنی، سنسورهای اکسیژن و زمان بندی موتور، باعث خرابی کاتالیزور بی ام و می گردد. ورود سوخت خام به این قطعه برای آن بسیار مضر است.

سوخت خام در اثر حرارت زیادی که در اگزوز خودرو وجود دارد، مشتعل می شود و گرمای بیش از حد آن، موجب ذوب شدن قسمت های مختلف کاتالیست می گردد، در چنین شرایطی این قطعه دیگر کارایی گذشته را ندارد و در اسرع وقت باید تعمیر شود. گاهی مواقع این قطعه قابل تعمیر نیست و باید هرچه سریعتر نسبت به تعویض آن اقدام گردد.

خرید کاتالیزور بی ام دبلیو

خرید کاتالیزور بی ام و

در صورتی که تعمیر کاتالیزور نتیجه نداد، باید به فکر خرید یک جایگزین برای آن باشید. توصیه می کنیم خرید کاتالیست بی ام و را از مراکز معتبر و دارای مجوز انجام دهید. همچنین با تحقیق و بررسی درست، از اورجینال بودن کاتالیزور مورد نظر اطمینان حاصل نماید.

این قطعه از خورد بی ام دبلیو قیمت بالایی دارد و نمی توان بدون داشتن اطلاعات کافی برای خرید کاتالیست بی ام و اقدام نمود. ما برای تامین کاتالیزورهای مورد نیاز خود همیشه به سراغ تامین کنندگان معتبر می رویم. خرید این قطعه از یک تاجر یا شرکت معتبر می تواند خیال شما را بابت اصل بودن قطعه مورد نظر راحت کند.

برای خرید کاتالیزور بی ام و می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا این قطعه را با قیمتی رقابتی و گارانتی معتبر در اختیار شما قرار دهند.

مستر کاتالیزور همیشه تلاش کرده تا عرضه انواع کاتالیزور را با مناسب ترین قیمت انجام دهد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

فروش کاتالیزور بی ام و

استفاده از کاتالیست نامرغوب، می تواند موجب آلودگی هوا شده و به موتور خودرو آسیب جدی وارد نماید. بنابراین اگر کاتالیزور خودرو شما نیاز به تعویض داشت، آن را از فروشگاه هایی خریداری نمایید که قطعات اصلی و اورجینال عرضه می کنند.

فروش کاتالیزور بی ام و، باید با گارانتی اصلی انجام شود تا اگر ایرادی در قطعه باشد، بتوان آن را بلافاصله تعویض نمود. در هنگام خرید این کاتالیزور مراقب باشید تا جنس غیر اصلی را به عنوان جنس اورجینال به شما معرفی نکنند. بهتر است برای خرید این قطعه از افرادی که با کاتالیزور bmw آشنایی کافی دارند کمک بگیرید. یکی از زمینه های فعالیت مرکز ما، فروش کاتالیزور بی ام و اورجینال است.

این مرکز برای جلب رضایت مشتریان، کاتالیزورهای خود را از مراکز مطمئن و باسابقه تامین می کند و با کمترین حاشیه سود در اختیار آن ها قرار می دهد. همچین کلیه کاتالیزورهای عرضه شده توسط این مرکز دارای گارانتی معتبر می باشد تا در صورتی که مشکلی داشته باشد، مشتری بتواند بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن را تعویض نماید.

کاتالیست بی ام و