کاتالیزور ماشین چینی ( سرویس، خدمات و فروش )

Chinese Car

نمونه کار ها

خرید کاتالیزور ماشین های چینی

شماره تماس

 09125301510 (سلیمی)

درخواست مشاوره آنلاین
خرید کاتالیست ماشین چینی

در این صفحه به معرفی کاتالیزور ماشین چینی و همچنین نحوه خرید و خدمات آن میپردازیم، اما قبل از آن مختصری در خصوص اگزوز، ساختار و وظایف آن میپردازیم، اگر شما هم صاحب یک خودرو چینی هستید خواندن این صفحه را به شما پیشنهاد میکنیم.

خودروهایی که موتور احتراقی دارند، دود ناشی از فعل و انفعالات درون آن ها، از طریق مسیری به نام اگزوز خارج می شود. در خودروهای امروزی، اگزوز وظایف دیگری نیز در خودرو ایفا می کند.

این وظایف شامل کاهش دما، کاهش صدا و کاهش آلایندگی گازهای خروجی از موتور است، اگزوز از سه قسمت تشکیل شده است. قسمت ابتدایی آن به موتور متصل می شود، یک قسمت میانی دارد و از قسمت انتهایی آن، گازهای تصفیه شده موتور خارج می گردند.

کاتالیزور ماشین های چینی مانند کاتالیزور بنز ، کاتالیزور بی ام و و یا هر خودرو دیگری، به دلیل اینکه به دمایی در حدود ۸۰۰ درجه سانتی گراد نیاز دارند، در قسمت ابتدایی اگزوز نصب می گردند. همچنین قسمت های میانی و انتهایی اگزوز نقش کاهش دما و کاهش صدا را بر عهده دارند.

کاتالیست ماشین چینی نقش مهمی در کاهش آلایندگی گازهای خطرناک خارج شده از موتور دارد. این قطعه جزئی از سیستم اگزوز محسوب می شود و گازهای سمی خروجی از سیلندر با عبور از شبکه لانه زنبوری آن، در یک واکنش شیمیایی تبدیل به گازهای بی خطر می شوند و از دهانه اگزوز خارج می گردند.

گازهای آلاینده خروجی از موتور خودرو شامل هیدروکربن ها و مونوکسید کربن است و آنچه از کاتالیزور ماشین چینی خارج می شود، چیزی جز بخار آب و گاز دی اکسید کربن نیست و برای محیط زیست خطری ندارد.

تیم ما، ارائه دهنده خدمات فروش، تعمیر و سرویس کاتالیزور ماشین چینی آمادگی دارد تا این خدمات را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به هموطنان عزیز ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از خدمات ویژه این مرکز با ما تماس بگیرید.

سرویس کاتالیزور ماشین چینی

این قطعه مهم، مانند دیگر قطعات آن در اثر مرور زمان دچار استهلاک می شود، کارشناسان خودرو عمر مفید این قطعه را برابر با عمر مفید ماشین یعنی عددی در حدود ۱۰۰ هزار کیلومتر می دانند. پس از این مدت، کاتالیست ماشین های چینی کارایی اولیه خود را ندارند و گازهای آلاینده را وارد هوا می کنند. به همین دلیل لازم است تا هر چند وقت یکبار برای بازدید و سرویس کاتالیزور ماشین چینی خود اقدام کنید. همچنین توصیه می کنیم که به حرف افراد ناآگاه گوش ندهید و این قطعه حیاتی را از مسیر اگزوز حذف ننمایید.

ممکن است با حذف کاتالیزور ماشین های چینی، ماشین شتاب بهتری داشته باشد اما، گازهای خطرناکی که از این طریق وارد هوا می شود، جان بسیاری از انسان ها را به خطر می اندازد. پس بهترین راه سرویس کاتالیست ماشین چینی شما به صورت دوره ای است.

سرویس یا شستشوی این قطعه به وسیله محلول های مخصوص و با کیفیت انجام می شود تا به قسمت های مختلف آن آسیبی وارد نگردد، برخی افراد بی تجربه و مبتدی توصیه می کنند که برای شستشوی کاتالیست ماشین های چینی خود از جوهر نمک استفاده شود، اما این کار کاملا غیر اصولی و ساده لوحانه است زیرا ممکن است که جوهر نمک، رسوبات داخل آن را از بین ببرد اما به بخش های دیگر آن آسیب جدی وارد می کند.

در این شرایط مالک خودرو مجبور به خرید کاتالیزور ماشین چینی می گردد، مجموعه ما به عنوان مجهزترین و با سابقه ترین مرکز خدمات تخصصی، سرویس کاتالیست ماشین چینی را با محلول های ویژه و با استفاده از دستگاه های مخصوص و توسط افراد ماهر و مجرب انجام می دهد تا این قطعه کارایی اولیه خود را به دست آورد و به دیگر بخش های آن آسیب وارد نگردد.

دلایل خرابی

فاکتورهای متعددی در طول عمر کاتالیست ماشین های چینی تاثیر گذار هستند. یکی از عواملی که سبب می شود این قطعه خیلی زود خراب شود و کارایی خود را از دست بدهد، شرایط منطقه ای است که خودرو در آن در حال رفت و آمد است.

معمولا خودروهایی که در مناطق کوهستانی و ناهموار تردد می کنند، کاتالیزور شان زودتر از دیگر ماشین ها آسیب می بیند و خراب می شود، در مناطقی که آب و هوای خیلی مرطوب دارند، خرابی این قطعه بیشتر از مناطق دیگر است. رطوبت موجب پوسیدگی این قطعه می گردد و مالک خودرو باید نسبت خرید کاتالیزور ماشین چینی خود اقدام نماید.

از طرف دیگر افرادی که در طول روز فواصل کوتاهی را با ماشین خود طی می کنند، به احتمال زیاد زودتر از دیگران باید به فکر تعمیر کاتالیزور ماشین چینی خود باشند. زیرا روشن و خاموش کردن پیاپی خودرو و استارت زدن پشت سر هم، موجب جمع شدن آب در اگزوز می گردد و وجود آن می تواند به این قطعه مهم نیز آسیب برساند.

ما در مرکز خدمات خود به مشتریان خود توصیه می کنیم تا بازدیدهای دوره ای کاتالیزور ماشین چینی خود را جدی بگیرند تا اگر ایرادی در آن بوجود آمده باشد، قبل از اینکه به یک مشکل جدی تبدیل شود، هرچه سریعتر برطرف گردد. شما با یک هزینه اندک می توانید از بروز آسیب های جدی به ماشین خود جلوگیری نمایید.

اگر می خواهید در مورد متداول ترین علت خرابی کاتالیزور ماشین های چینی آگاهی بیشتری پیدا کنید، باید گفت، گرفتگی بیش از حد شبکه لانه زنبوری داخل آن بیشترین علت بروز ایراد در این قطعه مهم خودرو است، این گرفتگی موجب می گردد که دود ناشی از احتراق درون سیلندر به راحتی وارد آن نشود و تصفیه نگردد. از طرف دیگر وقتی دود به سختی از اگزوز خارج شود، هوا به راحتی به داخل موتور ورود پیدا نمی کند و باعث می شود تا پیشرانه خودرو کارایی خود را از دست بدهد.

وجود اشکال در سرسیلندر یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در خرابی کاتالیست ماشین های چینی است. در صورتی که آب و روغن وارد سیلندر شود و از آنجا همراه گازهای خروجی موتور وارد آن گردد، به بخش های مختلف آن آسیب می رساند. همچنین داغ شدن بیش از اندازه موتور نیز در خرابی این قطعه بی تاثیر نیست.

اگر سیستم جرقه زنی خودرو معیوب باشد، باعث می شود که سوخت به طور کامل نسوزد و مقداری از آن از سیلندر خارج شود. این سوخت خام در دهانه قطعه آتش می گیرد و موجب بروز خسارت به قسمت های مختلف آن می گردد.

با توجه به ارتباط مستقیم موتور با این قطعه بهتر است از کارکرد صحیح موتور و قسمت های مختلف مربوط به آن اطمینان حاصل کنید تا از آسیب دیدگی آن جلوگیری نمایید. تیم ما با بهره مندی از نیروی حرفه ای و آموزش دیده و برخورداری از نیروهای مجرب، آماده است تا بازدیدهای دوره ای این قطعه را با مناسب ترین هزینه انجام دهد.

علائم خرابی کاتالیست ماشین چینی

اگر احساس کردید ماشین تان در هنگام شتابگیری با افت عملکرد روبروست و شتاب کافی را ندارد، می توانید به خرابی کاتالیست شک کنید. همچنین افزایش یکباره مصرف سوخت از دیگر نشانه های خرابی این قطعه است.

گاهی اوقات تعمیر کاتالیزور ماشین چینی می تواند مشکل بوجود آمده را حل کند، اما در پاره ای از موارد نیز باید به فکر خرید کاتالیزور ماشین چینی خود باشید. اگر به مراکز معاینه فنی مراجعه کردید و در تست آلایندگی خودرو میزان هیدروکربن ها و مونوکسید کربن بیش از حد مجاز بود و چراغ چک نیز روشن شده بود، به احتمال زیاد این قطعه با مشکل مواجه شده و باید هرچه سریعتر برای رفع آن اقدام شود. سرویس کاتالیست ماشین چینی ممکن است باعث رفع مشکل آن شود.

متخصصین ما با استفاده از محلول های مخصوص که خطری برای کاتالیست ندارد اقدام به شستشوی آن می کنند.

شستشوی کاتالیست ماشین های چینی با محلول های استاندارد، علاوه بر اینکه رسوبات و ناخالصی ها را از شبکه آن پاک می کند، موجب افزایش طول عمر آن نیز می گردد.

اگر در حالتی که خودرو روشن است و در حالت سکون قرار دارد احساس کردید که موتور آن لرزش بیش از اندازه ای دارد، احتمال بدهید که اشکالی در این قطعه بوجود آمده است.

کاتالیزور ماشین های چینی هنگامی بیشتری کارایی را دارد که دمای آن به ۷۰۰ تا ۸۰۰ درجه سانتی گراد برسد، بنابراین در صورتی که دمای آن از این بازه مشخص شده کمتر باشد، ایرادی در آن وجود دارد.

تشخیص عیب و تعمیر کاتالیزور ماشین چینی باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده و به وسیله دستگاه های پیشرفته صورت بگیرد تا عیب آن به سرعت شناسایی شود و برای دیگر قسمت های خودرو مشکلی پیش نیاید.

مرکز خدمات ما اولین مرکز حرفه ای و تخصصی، مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها برای سرویس و تعمیر این قطعه مهم است.

عیب یابی این قطعه به وسیله دستگاه های مخصوص جزء اولین اقداماتی است که این مرکز برای رفع اشکال بوجود آمده انجام می دهد. همچنین برای اندازه گیری دمای آن از دماسنج های مادون قرمز استفاده می شود.

از علائم دیگر خرابی کاتالیزور ماشین چینی این است که وقتی خودرو خاموش است و کاملا خنک می باشد، در صورتی که کاتالیست آن را تکان دهید، صدایی مانند حرکت شن درون آن به گوش می رسد که نشانه ای از خرد شدن شبکه آن است، در این صورت باید هرچه سریعتر نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

قیمت کاتالیزور ماشین چینی در مقایسه با خودروهای کره ای قیمت پایین تری دارد اما به هر حال مالک آن متحمل هزینه سنگینی خواهد شد.

مرکز خدمات ما برای رفاه حال مشتریان و اطمینان از خرید قطعه اورجینال، فروش کاتالیزور ماشین چینی را در کنار خدمات تعمیر و سرویس این قطعه انجام می دهد و سلامت و اصالت آن را گارانتی می کند.

برای خرید و اطلاع از قیمت کاتالیزور ماشین چینی با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

عیب یابی با دستگاه دیاگ

در صورتی که ایراد کاتالیست در مراحل اولیه به درستی تشخیص داده شود، نیازی به تعویض آن نیست و با هزینه اندک می توان مشکل بوجود آمده را برطرف نمود. بنابراین اگر یکی از نشانه های خرابی را مشاهده کردید، حتما به یکی از مراکز معتبر تعمیر آن مراجعه کنید.

برای تشخیص خرابی، در برخی موارد از دستگاه دیاگ استفاده می شود. این دستگاه می تواند با توجه به نحوه عملکرد بخش های مختلف مرتبط به آن، از بروز اشکال در آگاه شود و ایراد بوجود آمده را در نتایج تست های خود به کاربر نشان دهد.

پارامترهایی که در دستگاه دیاگ برای بررسی عملکرد کاتالیزور ماشین چینی مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر است:

اگر پارامتر مربوط به راندمان حجمی موتور از حد استاندارد پایین تر باشد نشان دهنده این است که تنفس موتور به خوبی انجام نمی شود. علت این مشکل به دلیل این است که مسیر اگزوز گرفتگی دارد و این گرفتگی می تواند در اثر مسدود شدن شبکه کاتالیست اتفاق افتاده باشد.

وجود اشکال در این قطعه را می توان از طریق پارامتر MAP که مربوط به میزان فشار و مکش منیفولد ورودی است تشخیص داد، در صورتی که دچار انسداد شده باشد و نتواند هوا را به خوبی از خود عبور دهد، در اگزوز فشار معکوس ایجاد می گردد. بنابراین یکی از نشانه های دیگر خرابی کاتالیزور ماشین چینی، تغییر در پارامتر MAP می باشد.

در خودروهای امروزی در مسیر اگزوز دو سنسور اکسیژن قرار می دهند. یکی از آن ها قبل از کاتالیست تعبیه می شود و سنسور دیگر بعد از آن نصب می گردد. سنسور اول مقدار اکسیژن خروجی از پیشرانه را می سنجد و سنسور دوم مقدار اکسیژن خارج شده از آن را مشخص می کند.

در صورتی که ایرادی در این قطعه پدید آمده باشد، سنسور دوم پیغام خطا ارسال می کند و چراغ چک روشن می شود. از طریق دستگاه دیاگ می توان به راحتی متوجه وجود اشکال در این قطعه شد و آن را به سرعت برطرف نمود.

مرکز تخصصی ما به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تعمیر، نگهداری و فروش کاتالیزور ماشین چینی توصیه می کند تا هرگونه علائم هشدار دهنده که خبر از وجود ایراد در این قطعه مهم از خودرو شما را می دهد، جدی بگیرید و با مراجعه به این مرکز از صحت و سلامت این قطعه حیاتی اطمینان حاصل نمایید.

ما کیفیت کلیه خدمات خود را گارانتی می کنیم تا بدین وسیله موجب اطمینان خاطر مشتریان خود باشیم.

خرید کاتالیزور ماشین چینی