کاتالیزور پورشه | خدمات تخصصی فروش، سرویس و تعمیر

PURSCHE

آرم پورشه

نمونه کار ها

کاتالیزور پورشه
کاتالیست پورشه
خرید کاتالیزور پورشه

شماره تماس

 09125301510 (سلیمی)

درخواست مشاوره آنلاین

بررسی کاتالیزور پورشه

کاتالیزور پورشه یکی از قسمت های اگزوز خودرو محسوب می گردد که اثر مستقیم بر کاهش آلایندگی گازهای خروجی از موتور خودرو دارد، همچنین موجب می شود که مونوکسید کربن و هیدروکربن های ناشی از احتراق درون سیلندر که در اثر نسوختن بنزین ایجاد می گردند تصفیه شده و تبدیل به گازها و عناصر بی خطر شوند.

گازهای خطرناک خروجی از موتور با عبور از این قطعه تبدیل به دی اکسید کربن و بخار آب می گردند و از اگزوز خودرو خارج می شوند که کمترین خطر را برای هوا و محیط زیست دارند. کنترل آلایندگی خودرو با وجود کاتالیست پورشه تا حد زیادی انجام می شود اما گاهی اوقات دچار اشکال می شود و نمی تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

در این مواقع باید به یک مرکز خدمات تخصصی مراجعه کنید تا عیب یابی آن را انجام دهد و نسبت به رفع عیب آن اقدام نماید.

(مجموعه ما یکی از مراکز تخصصی کاتالیزور پورشه ، کاتالیزور بنز ، کاتالیزور بی ام و  و دیگر خودروهای خارجی است که با بهره گیری از نیروی حرفه ای و متخصص خود و با استفاده از دستگاه های عیب یاب، ظرف مدت کوتاهی ایراد این قطعه از خودرو شما را تشخیص داده و سپس به بهترین شکل ممکن ایراد آن را برطرف می نماید).

این قطعه یکی از مهم ترین بخش های خروجی گازهای موتور خودرو و سیستم اگزوز است، اگر به خوبی نگهداری شود و در دوره های زمانی ثابت سرویس گردد، می تواند طول عمری طولانی داشته باشد.

برخی از افراد ناآگاه، توصیه می کنند که این قطعه را خارج نمایید تا خودرو شتاب بیشتری داشته باشد. اما این کار عملی غیر قانونی و غیر انسانی است که به محیط زیست و سلامت انسان خسارات سنگینی وارد می کند.

ما به عنوان مرکز تخصصی در این حوزه توصیه می کنیم که هیچ گاه اینکار را انجام ندهید و به جای آن هر چند وقت یکبار اقدام به سرویس و شستشوی آن نمایید تا اگر آلودگی و رسوبی جلوی شبکه های آن را گرفته، از بین برود.

قیمت کاتالیست پورشه

قیمت کاتالیزور پورشه، بستگی به مدل خودرو و شرکت تولید کننده آن دارد، هرچه مدل پورشه شما بالاتر باشد، قیمت کاتالیزور آن نیز گران تر است. از طرف دیگر برند تولید کننده آن تاثیر زیادی در قیمتش دارد.

قیمت کاتالیست پورشه با توجه به جهش نرخ ارز، افزایش قابل توجهی داشته است و در صورت خرابی کاتالیزور پورشه و ضرورت تعویض آن، هزینه زیادی را به مالک خودرو تحمیل می کند.

اگر این قطعه از برند اورجینال و اصلی آن باشد، دارای قیمت بالاتری است اما در صورتی که برندهای متفرقه آن را تولید کرده باشند، برای رقابت با برند اورجینال، قیمت پایین تری ارائه می دهند.

برخی از این برندها گارانتی دارند و برخی دیگر بدون گارانتی هستند، توصیه ما این است که حتما برند اورجینال آن را خریداری نمایید، در غیر اینصورت به سراغ قطعاتی که دارای گارانتی معتبر هستند بروید، اما از خرید کاتالیزور پورشه بدون گارانتی پرهیز کنید. زیرا ممکن است کیفیت لازم را نداشته باشند و نتوانند گازهای آلاینده را به خوبی تصفیه کنند.

اگر مجبور به تعویض کاتالیزور پورشه خود شدید، حتما قطعه اصلی آن را خریداری نمایید و در یک مرکز تخصصی آن را نصب نمایید.

بهتر است برای خرید کاتالیست پورشه از فردی که در این زمینه تجربه کافی دارد کمک بگیرید.

ما به عنوان یکی از مراکز معتبر و حرفه ای خدمات تخصصی در این حوزه، توصیه می کنیم به دنبال خرید کاتالیزور اورجینال پورشه باشید و از صحت قطعه و گارانتی آن مطمئن شوید. متاسفانه در چنین مواقعی افرادی وجود دارند که فقط به فکر منافع خود هستند و اجناس تقلبی را به جای اجناس اصلی می فروشند.

کارشناسان حرفه ای ما می توانند برای خرید قطعه، به صورت رایگان به شما مشاوره دهند تا بتوانید قطعه اصلی را خریداری نمایید و با خیال راحت بر روی خودرویتان نصب کنید.

برای آگاهی از قیمت کاتالیزور پورشه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

خرید کاتالیزور پورشه

خرید کاتالیزور پورشه نیاز به تجربه و تخصص کافی دارد. طول عمر این قطعه معمولا بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار کیلومتر است و پس از آن باید تعویض گردد، زیرا کارایی خود را از دست می دهد و نمی تواند گازهای آلاینده خروجی موتور را به خوبی تصفیه کنند.

هنگامی که این قطعه عملکرد مناسبی نداشته باشد، میزان آلایندگی خودرو تا ۵ برابر بیشتر می شود.

تعویض قطعه باید در مراکز مجاز انجام گردد چراکه اگر در خرید کآن دقت نشود، احتمال اختلال در عملکرد خودرو زیاد است. زیرا این قطعه از عهده وظیفه خود بر نمی آید و گازهای ورودی به آن به خوبی تصفیه نمی شوند.

خرید این قطعه در زمانی که دیگر امکان تعمیر آن وجود ندارد، امری اجتناب ناپذیر است. یکی از متداول ترین عواملی که سبب خرابی کاتالیزور پورشه می شود، مسدود شدن شبکه داخلی آن است که در اثر سوخت نامرغوب یا عمر طولانی و عدم سرویس به موقع ایجاد می گردد.

وقتی شبکه های داخل قطعه مسدود شود، جلوی عبور گازها را از آن می گیرد و هوای تازه مورد نیاز موتور تامین نمی گردد، بنابراین انسداد شبکه های کاتالیزور یکی از عوامل مهم در کاهش کارایی موتور خودرو و معیوب شدن آن است.

از عوامل دیگر بروز اشکال در این قطعه، تغییر در ترکیب و دمای گازهای خارج شده موتور خودرو است.

این قطعه حساسیت زیادی به ترکیب گازها دارد. بنابراین در صورتی که واشر سرسیلندر ایراد پیدا کند، آب و روغن به محفظه موتور وارد می شوند و باعث تغییر گازهای خروجی موتور می گردند. این عوامل بر روی آن تاثیر منفی می گذارد و موجب خرابی آن می شود، اگر آسیب جدی باشد، باید به فکر خرید کاتالیست پورشه باشید.

در چنین مواقعی اگر امکان تعمیر این قطعه حساس وجود نداشته باشد، باید نسبت به خرید آن اقدام نمایید، مراکز معتبر تخصصی می توانند به شما در خرید آن کمک نمایند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مشاوران ما با سال ها تجربه در زمینه فروش، تعمیر، نگهداری و سرویس کاتالیزور خودروهای مختلف، می توانند به صورت رایگان برای خرید کاتالیست پورشه، راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

سرویس کاتالیست پورشه

سرویس کاتالیزور پورشه

سرویس کاتالیزور پورشه از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا اگر به صورت دوره ای آن را مورد بازرسی قرار ندهید و آن را سرویس نکنید، به احتمال زیاد مجبور خواهید شد تا با یک هزینه زیاد آن را تعویض نمایید.

سرویس کاتالیزور پورشه از کارهایی است که باید برای آن برنامه منظمی داشته باشید. بنزین نامرغوب داخلی سبب می شود که بخشی از سوخت در داخل سیلندر به طور کامل نسوزد و مقداری سوخت خام از خروجی موتور خارج شود.

این ناخالصی ها به مرور زمان شبکه داخلی آن را مسدود می کنند و مانع عبور گازهای آلاینده از این قطعه حیاتی و تاثیرگذار می شوند، بنابراین سرویس کاتالیست پورشه به صورت دوره ای، می تواند خیال شما را بابت عملکرد صحیح آن راحت کند.

این قطعه به مرور زمان کارایی روزهای اول خود را از دست می دهد، زیرا شبکه ای که درون آن قرار دارد، دچار گرفتگی می شود و نمی تواند عمل تصفیه گازهای آلاینده موتور خودرو را به خوبی انجام دهد، به همین دلیل هر چند وقت یکبار و در زمان های مشخص، باید به مراکز سرویس مراجعه کنید تا تعمیرکاران با مواد مخصوص آن را شستشو دهند.

توصیه ما این است که سرویس کاتالیست پورشه خود را به دست افراد بی تجربه و مبتدی نسپارید زیرا ممکن است مشکل آن بیشتر از قبل شود و مجبور به تعویض آن شوید.

برخی از سرویس کاران بی تجربه، این قطعه را با موادی مثل جوهر نمک شستشو می دهند، این کار ممکن است رسوبات جمع شده در شبکه کاتالیزور را از بین ببرد، ولی باعث از بین رفتن بخش های مختلف آن می شود و دیگر عملکرد لازم را نخواهد داشت.

مراکز خدمات معتبر با داشتن دستگاه های مخصوص شستشوی این قطعه و استفاده از مواد ویژه و درجه یک، خودرو شما را به بهترین شکل ممکن سرویس می کنند تا هر گونه آلودگی اضافی از بین برود و در عین حال آسیبی به اجزای آن وارد نگردد.

مرکز خدمات ما با داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز سرویس کاتالیزور پورشه و بهره مندی از نیروی ماهر آماده است تا این قطعه از خودرو شما را با بهترین مواد شوینده، شستشو داده و هرگونه ایراد احتمالی آن را به بهترین شکل برطرف نماید.

تعمیر کاتالیست پورشه

این قطعه مهم ممکن است در اثر یک حادثه آسیب ببیند یا به مرور زمان دچار فرسودگی شو، اگر این قطعه دچار مشکل شد، ابتدا باید علت آن مشخص شود و سپس ایراد آن برطرف گردد. اینکه از ابتدا بخواهیم نسبت به تعویض کاتالیزور پورشه اقدام کنیم کار صحیحی نیست، زیرا ممکن است، مشکل جزئی باشد و در اسرع وقت و با کمترین هزینه درست شود.

برخی از عوامل، سبب خرابی آن می شوند، این عوامل عبارتند از استفاده از مکمل های بنزین بی کیفیت و تقلبی، استفاده از مکمل های انژکتور شور، ایراد در سیستم جرقه زنی، صدمات فیزیکی و ضربه شدید و داغ شدن بیش از اندازه موتور.

توصیه می کنیم برای عیب یابی و تعمیر آن، به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه کنید.

تعمیر کاتالیزور پورشه باید به افراد باتجربه و آموزش دیده سپرده شود، زیرا هر کسی از عهده عیب یابی آن بر نمی آید و کوچکترین اشتباه در تعمیر این قطعه حساس می تواند عملکرد خودرو را مختل کند.

تیم ما با کادری باتجربه و حرفه ای، آماده ارائه بالاترین سطح خدمات در زمینه تعمیر کاتالیزور پورشه است. تعمیرکاران این مجموعه، همگی دوره های تخصصی تعمیر کاتالیست پورشه را گذرانده اند و دارای چندین سال سابقه حرفه ای در این زمینه می باشند.

ما در این مرکز تلاش می کنیم تا با ارائه خدمات باکیفیت و دریافت مناسب ترین قیمت، رضایت مشتریان خود را جلب نماییم.

متخصصان ما به طور دقیق خودرو را بررسی کرده و با دستگاه های عیب یاب، ایراد آن را پیدا می کنند و با مهارتی که در این زمینه دارند، به مناسب ترین شکل ممکن نسبت به تعمیر کاتالیزور پورشه اقدام می کنند.

افتخار داریم که در طی این سال ها، بهترین خدمات کاتالیزور انواع خودروها را به مشتریان خود ارائه داده ایم و توانسته ایم رضایت خاطر آن ها را بدست آوریم.

فروش کاتالیست پورشه

مراکز فروش کاتالیزور پورشه باید جنس اورجینال و دارای گارانتی عرضه کنند، زیرا اگر کیفیت مناسب را نداشته باشد، موجب صدمه دیدن موتور و آلودگی بیش از حد هوا و محیط زیست می گردد.

اگر این قطعه از خودرو شما باید تعویض شود، آن را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید، خرید با گارانتی اصلی موجب می شود که اگر پس از نصب آن ایرادی در آن پیدا شد، بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای، قطعه نو را جایگزین آن کنید.

فروش کاتالیست پورشه در مستر کاتالیزور با مناسب ترین قیمت همراه با گارانتی اصلی انجام می شود.

این مرکز تلاش می کند تا با ارائه بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت، رضایت مشتریان خود را بدست آورد و خاطره ای خوش در ذهن آن ها به جا گذارد.

کاتالیزور پورشه